top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תevent4u

כמה עולה להפיק בר מצווה בכותל – כמה יכאב לכם בארנק

הפקת בר מצווה בכותל יכולה להיעשות בצורה עצמאית, או באמצעות שכירת שירותיהם של חברות הפקה. מדובר בהתלבטות קשה, בזה אין שום ספק. הפקת בר מצווה בכותל נעשית על ידי תכנון קפדני, משימות שצריכות להתבצע, וחלוקת העבודה לצוותים השונים. בחירת הספקים, בחירת המקומות, הם חלק בלתי נפרד מהמשימה. אז כמה עולה להפיק בר מצווה בכותל, בירושלים? במאמר זה תגלו.בר מצווה בכותל


להפיק בר מצווה בכותל לבד או עם הפקה? מה עדיף

ההתלבטות תמיד קיימת, חלק מהאנשים מעדיפים לשבור את הראש ולהפיק את האירוע בעצמם. והרוב, הצרכנים החכמים, יעדיפו לבחור בחברה שתנהל להם את כל האירוע, ובכך הם יחסכו המון כאבי ראש. ללא ספק, הפקת אירוע בצורה עצמאית תחסוך לכם מאות שקלים, ויחד איתה תהפוך למשימה מאתגרת לחלוטין. מהצד השני, הפקת אירוע עם חברה בצורה מסודרת תעניק לכם כתף חמה, חברה להישען אליה, ואפילו תחסוך לכם את הטרחה עם ספקים שונים.


לסיכום, אז מה בדיוק עדיף? לאנשים שיודעים כיצד לנהל אירועים, מכירים את הספקים הנכונים, ומעוניינים לחסוך כסף בניהול האירוע, הבחירה היא הפקת אירוע עצמי בשיטת "עשה זאת בעצמך". לעומת זאת, אנשים שלא מעוניינים בהתעסקות הזאת, הפקת אירוע עם חברה מקצועית תהיה הבחירה הטובה ביותר! היא תחסוך לכם כסף רב, תמנע מכם להתמודד עם ספקים והתעסקות עם מחירים, ותהפוך לפרטנר איכותי.


למה צריך מפיק לבר מצווה בכותל

הדרישה לחברת הפקה, או למפיק אירועים עצמאי היא מובנת מאוד, לגיטימית, ואפילו מומלצת מכל בחינה. מפיק לבר מצווה בכותל יעניק לכם ליווי צמוד, שירות אישי מהלב, יכסה לכם את כל הבעיות הקיימות, וידאג שכל דבר באירוע שלכם יתוקתק בצורה היסודית ביותר, והכי חשוב – יקשיב לדרישות שלכם, לדברים החשובים שעליהם לא תוכלו לוותר. בקיצור, פרטנר אמיתי שילווה אתכם לכל אורך התהליך.


הנה כמה סיבות שתצטרכו מפיק לבר מצווה בכותל:

  1. חיסכון בכאבי ראש וניהול האירוע – מפיק אירועים לבר מצווה בתחומי הכותל יעניק לכם חיסכון עצום בכאבי ראש וניהול האירוע, הפתעות שמתרחשות מהדקה לדקה ייפתרו במיידי ע"י המפיק. ללא ספק, שכירת שירותיו של מפיק אירועים תיהפך לנכס חשוב באירוע.

  2. התמודדות עם התנגדויות של ספקים – ניהול האירוע השוטף יכול להיות משימה מאוד קשה, הרבה מאוד כאבי ראש, טלפונים מציקים, ולא מעט ספקים שיש להתמודד איתם. בניהול האירוע, אתם הבשר הטרי, הספקים הם השוחטים. במטרה להתמודד עם התנגדויות ומחירים של הספקים, תצטרכו גב אמיתי, אחד שיודע כיצד הדברים מתנהלים. הכירו את מפיק הבר מצווה, האדם היחיד שיוכל לפתור לכם כל פינה, ולחסוך לכם הרבה מאוד וויכוחים.

  3. חיסכון אדיר של כסף – אם חשבתם שהשכרת מפיק היא הוצאת כסף ולא חיסכון, תחשבו שוב. המפיק אחראי לסגור את המחירים הטובים ביותר, דואג להנחות ענק, ובעיקר דואג שהאירוע יתנהל עם מינימום קריעה. ללא ספק, שכירתו של מפיק מקצועי תהיה חיסכון אדיר של כסף וזמן.

אלה הם 3 הסיבות שיעניקו לכם הצדקה מספיק אמיתית לבחור במפיק אירועים מאשר להפיק בעצמכם. הפקת האירוע חייבת להיעשות ע"י 10 שלבי המתודולוגיה, היא חייבת להתרחש עם הצוות המקצועי ביותר, ללא הפתעות, ובצורה הטובה ביותר. בחירת המוזיקה והאוכל הם כלל אצבע, חובה לטפח.


כמה זה עולה – כמה יכאב לכם בארנק

אז כמה עולה העסקת מפיק לבר מצווה בכותל? השאלה תלויה בצרכים שלנו, במה שאנחנו דורשים מהמפיק. אם הדרישות שלנו יהיו גדולות, המחיר יגדל גם הוא. לרוב, בדרישות בסיסיות, השכרת מפיק יעלה לכם החל מ- 1,200 ₪ ויכול להגיע עד ל- 3,000 ₪ עבור אירועים מושקעים ואיכותיים. הנה כמה דוגמאות למחירים של ספקי בר מצווה בכותל: צלם אירועים מקצועי יגבה ממכם כ- 1,000-1,500, השכרת אוטובוס או כלי הובלה אחר תעלה לכם כ- 600-800 ₪, השכרת כיסאות יעלו לכם כ- 5-10 ₪ לכיסא בודד. ומהצד השני, אם תרצו להשקיע קצת יותר, חזן או פייטן יעלה לכם כ- 400-800 ₪, ומהצד השני, נגנים ותהלוכה יעלו לכם החל מ- 1,000 ₪. על כל זה, תצטרכו להוסיף את דמי הניהול של המפיק, עבודתו השוטפת מול הספקים והתכנון.


קיימת אופציה נוספת, "עסקת חבילה" שמגיעה עם כלל הספקים + המפיק באותה הפעימה. לרוב, מדובר במחיר קצת יותר יקר אבל משתלם ללא ספק. המחיר הוא החל מ- 2,000 ₪ לאירוע.


32 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page